Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2018 » Травень » 18 » «Вертикаль - 2018» - змагання юних туристів Васильківщини
20:23
«Вертикаль - 2018» - змагання юних туристів Васильківщини

Вихованці туристичних гуртків Васильківського районного ЦДЮТ, юні туристи закладів загальної середньої освіти Васильківщини та їх керівники зібралися на черговий зліт-змагання «Вертикаль - 2018», щоб в черговий раз продемонструвати рівень своєї спортивно-туристичної підготовки, визначити кращих туристів та кращі команди з пішохідного та спортивного туризму.
В особисто-командній першості взяли участь 18 команд. Програмою зльоту було передбачено змагання з техніки пішохідного туризму та цікаву конкурсну програму: в’язання вузлів, встановлення намету, розпалювання багаття, укладка рюкзака, топографія, надання першої медичної допомоги, бівак, художня самодіяльність туристів.
В напруженій спортивній боротьбі юні туристи продемонстрували хороший рівень підготовки, готовність надати товариську допомогу суперникам, свої патріотичні та спортивні якості.

За результатами змагань перше місце посіла команда Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Шевченко А.Г.), другі місця – команди ЦДЮТ(тренер Шевченко А.Г.)  та НВК «Ковалівська гімназія»( тренер Дубчак Н.Ф.), треті місця – команди Дослідницької ( тренер Бойко Р.П.) та Устимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( тренер Устименко Т.М.).

В особистій першості перемогу здобули Чумак Еліна, Дубовик Андрій, Дідківський Владислав – вихованці ЦДЮТ , учні Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Шевченко А.Г.) та Хряпіна Евеліна, учениця Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ( тренер Бойко Р.П.) .

Нагороди командам-переможцям та кращим туристам в особистій першості вручила в. о. начальника відділу освіти Васильківської РДА Марчук Ю.П.
Вітаємо переможців та призерів змагань та їх тренерів. Бажаємо їм нових здобутків та перемог.

Переглядів: 404 | Додав: name | Рейтинг: 0.0/0